KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11488759

nr 1148 8759

Jukka Vänttinen

(f. 1954)

Färgetsning, Jukka Vänttinen (f. 1954), Transnatura, 81/250, signerad-95, motivet: 16,5x25

måndag 4 december 2017
kl 20:48:05